Pisz

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

Szkoły

Liceum Ogólnokształcące w Piszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Nasza szkoła jest placówką niepubliczną prowadzoną przez stowarzyszenie Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. 50-lat doświadczenia w prowadzeniu szkół to ogromna siła naszego stowarzyszenia na bazie której tworzymy szkołę nastawioną na ucznia.

Wszystkie nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych!

Oznacza to, że ukończenie szkoły ZDZ pozwala na uzyskanie świadectw i dyplomów państwowych. Absolwenci mają więc otwartą drogę do kontynuowania nauki we wszystkich szkołach oraz uczelniach wyższych.

W naszej działalności duży nacisk kładziemy nie tylko na jakość kształcenia, ale również na przyjazną atmosferę oraz bezpieczeństwo w szkole.

Jakość naszych działań potwierdzona jest wieloma certyfikatami, m.in. certyfikatem ISO. Daje to Klientom, czyli uczniom, gwarancję spełnienia ich wymagań związanych z jak najwyższą jakością świadczonych usług.

Nasza szkoła mieści się przy ul. Rybackiej 5. W nowoczesnym przystosowanym do potrzeb dydaktycznych budynku znajduje się: 5 sal wykładowych, pracownia komputerowa, świetlica, pomieszczenia biurowo-administracyjne, gospodarcze oraz szatnia.

Budynek posiada wysoki standard użytkowania, zgodny z obowiązującymi wymogami i przepisami z zakresu bhp i ppoż. Nasz obiekt łączy walory funkcjonalności z wysoką estetyką wnętrz. Wykorzystane są maksymalnie dostępne powierzchnie, poprzez funkcjonalną aranżację ciągów komunikacyjnych i pomieszczeń użytkowych. Sale dydaktyczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny (projektory multimedialne, komputery i ekrany projekcyjne) oraz funkcjonalne, ergonomiczne umeblowanie.

 71173201 1244003902446101 2837815240429666304 o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdź Szkołę lub ośrodek